nedeľa 11. júla 2010

ModelBrno 2010 - fotky a postrehy

Ako každoročne, opäť sme celý klub podnikli celodenný výlet do Brna, na stále sa zlepšujúcu modelársku akciu ModelBrno. Tentoraz v mega pavilóne B. Okrem súťažných modelov tam bolo veľa tématických výstav / SIGov a k tomu 21 klubových výstav z Čiech, Slovenska, Holandska atď. Vraj dohromady asi 2900 modelov, takže bolo sa na čo pozerať. Neskutočné...
Organizácia bola bez väčších problémov, počasie sa vydarilo, stretli sme viacero známych, dobre sme nakúpili... Výsledok - super akcia.

Ja osobne som prestal šialene behať medzi predajcami, modelmi a fotením. Predajcov som obehol raz a stačilo (žeby som konečne vyrástol z nákupných horúčiek ?), modely som si zbežne pozrel a čo ma zaujalo, to som aj nafotil (už ma nebaví tráviť 2-3 hodiny očumovaním a fotením každého modelu), takže som si mohol konečne užívať kľud na našom klubovom stánku. Nestarnem náhodou ?

Dosť bolo mojich kecov - tu je zopár fotiek z vystavených modelov:




No a ako prídavok pár slov o už spomínanom klubovom stánku - zobrali sme svoju účasť aktívnejšie, takže sme si zorganizovali spoločný klubový stánok. Žiaden veľký problém to nebol, väčšina z nás doniesla zopár modelov, zaplnili sme nimi takmer celý stôl a na zvyšku sme si urobili pracovný kútik - lampa, kompresor, striekacie pištole, rôzne farby. Kto z nás chcel niečo vyskúšať, mohol. Ja osobne som si vyskúšal Pedrovu pištoľ Harder & Steenbeck Evolution a Heňove Gunze farby rady C - nastriekal som si Steyera 1500 tepuktangan Marián namaľoval oči na figúrke, Junior tiež skúšal figúrky... Takže opäť všeobecná spokojnosť.

Aj z tohto mám zopár fotiek, tu sú:



Verím, že po tejto dobrej skúsenosti sa budeme častejšie zapájať s klubovým stánkom. Na ModelBrne 2011 určite.
Zverejnenie komentára
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...