sobota 31. mája 2008

Beskyd Kit Show 2008, Kopřivnice

S odstupom času zverejňujem fotky zo súťaže Beskyd KitShow 2008 v Kopřivnici. Obsahujú moje aj Beďove fotky, pretože sme tento link pridali aj na stránky nášho klubu.
Beskyd Model Kit Show 2008

Tu sú moje postrehy o akcii - známe priestory v kultúrnom dome vedľa múzea Tatra, čiže pomenej miesta pre ľudí; dvojdňová akcia; hodnotenie páči-nepáči po uzavretí priestorov pre verejnosť. Bolo prezentovaných veľa a pekných modelov, kategórií bolo taktiež dostatok vrátane niektorých minoritných. Oproti minulým rokom som mal subjektívny dojem, že čo do počtu bolo modelov menej. Neviem či to nazvať trendom, ale podľa mňa tiež ubudlo modelov "rozpitvaných" a to aj v štandartne silných kategóriach ako lietadlá 1/48 alebo technika 1/35.
Z predajcov prekvapil Eduard, ktorý si na zvyčajnom mieste na pódiu tentoraz zriadil samoobsluhu aj s nákupnými košíkmi a neúčasť MPM. Čo ma zaujalo pri nákupoch som už napísal v príspevku o slovenskom letectve.
A nakoniec výsledky - samozrejme som potešený svojím osobným úspechom, ale veľkú radosť mi urobilo aj to, že až traja z našej štvorčlennej skupiny sme boli úspešní a dokonca sme boli odmenení aj ako klub! Super udalosť pre zviditeľnenie nášho klubu.
Zverejnenie komentára
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...