nedeľa 23. septembra 2007

Cassovia ModelExpo 2007, Košice

Túto sobotu som využil tak, že sme si s polovičkou odskočili do Košíc na súťaž. Keďže máme rodičov v Spišskej Novej Vsi a švagra v Košiciach, tak to ani nebola až taká samoúčelná cesta, aj keď to nie je pre žilinčanov práve najbližšia destinácia.
Účasť modelárov na súťaži ovplyvnil konflikt termínov s rovnakou akciou v Trenčíne. Napriek tomu prišli súťažiaci až z Maďarska. Modelov bolo teda pomenej, burza skromná, ale príjemný bol napríklad výlet zajednaným autobusom do Leteckého múzea na letisku v Košiciach. Bohužiaľ, nezúčastnil som sa, boli iné povinnosti.
Niečo som aj pofotil, ale na súťaž som sa vrátil trošku neskôr (pol hodinky pred vyhlasovaním výsledkov) - balenie modelov už začalo, takže fotiek nie je veľa. Nevadí, pokochajte sa aj na tých pár fotiek v následujúcej slideshow:

Čoskoro pridám aj výsledkovú listinu, vraj bude na web-stránkach PHK.
Uvidíme, či pôjdeme aj budúci rok, toto sme zvolili skôr ako náhradu za zrušený výlet do Prahy na e-Day 2007 a vzhľadom na celovíkendové krásne počasie vonku sme možno mohli ísť na turistiku do Tatier...... Ale nie, až taká zlá akcia to nebola!
Zverejnenie komentára
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...